Główny mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/21/1180
OBOWIĄZKI:
1.Bieżąca analiza stanu technicznego urządzeń.2.Rozwiązywanie problemów utrzymania ruchu w sytuacjach awaryjnych, analiza przyczyn awarii.3.Plany konserwacji maszyn i urządzeń, tak aby zapewnić ciągłą pracę maszyn produkcyjnych.4.Zamawianie i kontrola zamówień części zamiennych.5.Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego.6.Prowadzenie ewidencji środków trwałych w użytkowaniu i dzierżawionych oraz aparatury specjalnej badawczej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: efektywne kierowanie pracą zespołu
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera w zakresie srodowiska Windows pakiet MS Office
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : otwartość na podnoszenie kwalifikacji i rozwój własny[Umiejętność 1] : dokładność, sumienność, aktywność

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach