Grawer

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Grawer
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa zakupionych urządzeń (wypalarka, ploter, grawerka, szlifierka, itp.) Obsługa komputera w zakresie tworzenia prostych projektów graficznych na potrzeby urządzeń CNC. Obsługa prostych urządzeń zdobniczych jak: pirograf, grawer, wypalarka typu Stamp itp. Obsługa urządzeń biurowych jak drukarki, skaner, niszczarka itp. Obsługa urządzeń magazynowych jak zszywacz/zamykacz pudełek, dyspenser itp. Pakowanie paczek i przygotowanie do wysyłki. Dbałość o porządek na stanowiskach pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

TOP