Handlowiec w hurtowni budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Miejsce pracy: Zgorzelec
Numer: StPr/21/0180
OBOWIĄZKI:
-Rozwój sprzedaży materiałów budowlanych oraz doradztwo techniczne-Realizowanie planów sprzedaży-Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi-Pozyskiwanie nowych klientów-Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy-Odpowiedzialność za reklamę i marketing firmy oraz ogólna pomoc w naszym rozwoju;I umowa na okres próbny- 6 miesięcy, kolejna na stałe;praca w godzinach: 08.00- 17.00;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: obsługa klienta w handlu detalicznym i hurtowym
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: Prawo jazdy B

Wymagania inne:

2 lata doświadczenia w branży;

Miejsce pracy:

Zgorzelec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu