Inspektor ds. wkładów

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2117
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji wkładów mieszkaniowych, budowlanych, dekretowanie dokumentów dot. wkładów i wprowadzanie do systemu komputerowego, wprowadzanie faktur związanych z gospodarką magazynową, wystawianie zaświadczeń do Urzędu Skarbowego, sporządzanie deklaracji PFRON. Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - e-mail: g.kulesza@metalowiec.wroclaw.pl, sekretariat@metalowiec.wroclaw.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie lub wyższe,staż pracy: co najmniej 3 lata pracy w dziale księgowości,znajomość edytora tekstów, arkusza kalkulacyjnego,znajomość zagadnień z zakresu księgowania, dekretowania dokumentów

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu