Instalator-administrator sieci

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
-wpomaganie użytkowników w zakresie poprawnego działania aplikacji i urządzeń komputerowych-konfiguracja i modernizacja stanowisk komputerowych-zapewnienie bezpieczeństwa o ochrony antywirusowej-analiza potrzeb sprzętowych i programowych-doradztwo dotyczące wprowadzania nowoczesnych rozwiązań-zapewnienie ciągłości pracy LAN/WAN z zachowaniem standardów i zasad bezpieczeństwa systemów informatycznych-kontakty z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi systemów, eksploatacji zakupionego sprzętu i oprogramowania-podnoszenie świadomości informatycznej proacowników obsługiwanych jednostek,-uczestnictwo w projektach budowy sieci komputerowych LAN i WAN, CCTV I-wykonywanie okresowych przeglądów kas fiskalnych klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Prawo jazdy kat B.Język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznych, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

TOP