Instruktor jazdy ciągnikiem

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Krzyżowice
Numer: StPr/21/0110
OBOWIĄZKI:
Nauka jazdy ciągnikiem kat. T. Pełen etat. Oferta dostępna w sali C, F. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 311 86 31 w. 43, e-mail: kadry@pzs-krzyzowice.wroc.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Instruktor nauki jazdy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, posiadanie stosownych uprawnień instruktora nauki jazdy ciągnikiem rolnicznym,obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku nauczyciela, niekaralność oraz brak toczącego się postępowania karnego lub dyscyplinarnego

Miejsce pracy:

Krzyżowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu