Instruktor

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Instruktor
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/2788
OBOWIĄZKI:
Szkolenie pracowników, praca przy grillu, frytkownicach, przygotowywanie kanapek, frytek, sałatek, deserów i napojów, praca związana z obsługą klientów, obsługa kasy i drukarki fiskalnej, prace porządkowe związane z utrzymaniem porządku na obszarze produkcji jak i sali dla gości oraz na terenie zewnętrznym. Prace Magazynowe związane z zatowarowaniem, zarówno stanowisk pracy jak i przyjęciem dostawy półproduktów od dostawców i umieszczeniem ich w magazynach.Praca na czas określony: 2 LataGodziny pracy 7:00 - 23:001/2 etatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy bez znaczenia, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 17,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu