Intendent/kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/0387
OBOWIĄZKI:
Praca w ruchu ciągłym, w systemie dwuzmianowym, 8-godzinnym (7:00-15:00; 11:00-19:00). Prowadzenie magazynów i dokumentacji magazynowej, rozliczanie przyjętych i wydanych art.żywnościowych, przestrzeganie stawki żywieniowej, terminów przydatności towarów, odpowiednie ich przechowywanie, opracowywanie jadłospisów, realizacja zakupów żywnościowych, przygotowywanie posiłków dla mieszkańców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie gastronomiczne, staż pracy minimum 2 lata w zakładach zbiorowego żywienia, książeczka zdrowia do celów epidemiologiczno - sanitarnych, znajomość systemu HACCP.

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu