Inżynier budowy ds. obsługi gwarancyjnej

Jesteśmy polską firmą budowlaną z 33 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego i robót inżynieryjnych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Osobowa zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za obsługę reklamacji budynków mieszkalnych zrealizowanych na terenie Wrocławia przez PB ARKOP w okresie gwarancji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo
  • mile widziany doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • prawo jazdy kategorii B
Zakres odpowiedzialności:
  • obsługa procesu reklamacyjnego - usuwania usterek
  • przeprowadzanie oględzin wskazanych wad lokali
  • bieżąca komunikacja z Klientem w procesie reklamacyjnym
  • współpraca z wykonawcami robót budowlanych w zakresie wezwań do usunięcia usterek
  • nadzór nad pracą wykonawców i pracowników
  • sporządzanie dokumentacji z przebiegu reklamacji
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • karta Multisport
  • spotkania firmowe
  • szkolenia