Inżynier budowy (m/k)

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Dolny Śląsk - poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kontraktowej będącej wsparciem Kierowników budów w zakresie:
    • sporządzania Planów podzleceń
    • prowadzenia korespondencji z Podwykonawcami, Usługodawcami, Dostawcami
    • weryfikacja i kontrola zapisów Umów/ Zleceń z Podwykonawcami, Usługodawcami, Dostawcami oraz Aneksów do tych Umów/ Zleceń
  • Wsparcie techniczne Kierowników budów w zakresie weryfikacji dokumentacji projektowych na etapie przetargu/realizacji
  • Wsparcie Kierownika budowy w procesie zamawiania i gospodarki materiałami / sprzętem niezbędnymi do wykonania robót/ budowy wraz z rozliczeniem ich zużycia/ czasu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne- specjalizacja budownictwo drogowe
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel ), AutoCad
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)-
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność , samodzielność ,umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność ,umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.