Inżynier Budowy - przygotowania produkcji

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • prowadzenie kontraktacji podwykonawców
  • negocjowanie umów z podwykonawcami
  • koordynacja wniosków materiałowych
  • nadzór nad dokumentacją powykonawczą
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe branżowe i min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • umiejętność pracy w warunkach budowy
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczenia w pracy w biurze budowy w zespole realizacji
  • pracę przy prestiżowym projekcie budowlanym
  • pracę z profesjonalnym zespołem w doświadczonej polskiej firmie

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.