Inżynier budowy

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu !

Miejsce pracy: Zgorzelec

Zadania

  • nadzorowanie / koordynacja brygad roboczych i robót budowlanych
  • przygotowywanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi
  • opracowywanie raportów z postępu prac
  • raportowanie do przełożonego o postępie robót
  • obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
  • doświadczenie zawodowe w branży budowlanej będzie atutem
  • wzorowa umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy na terenie województwa dolnośląskiego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.