Inżynier jakości

Miejsce pracy: Legnica teren LSSE
Twoje zadania:
  • nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • kontakt z klientem we wszystkich kwestiach związanych z jakością,
  • raportowanie wskaźników jakościowych,
  • prowadzenie dokumentacji APQP (w tym P-FMEA, plany kontroli, PPAP, SPC, MSA)
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • udział w audytach klientów,
  • współpraca z inżynierami jakości dostaw w ramach definiowania i rozwiązywania problemów z materiałami/komponentami,
  • prowadzenie projektów optymalizujących proces produkcyjny,
  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera jakości w branży motoryzacyjnej,
  • masz wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobrze znasz j. angielski i/lub j. niemiecki,
  • praktycznie znasz zagadnienia APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, 8D Raport, Control Plan,
  • znasz techniki rozwiązywania problemów i potrafisz analizować i interpretować dane,
  • znasz wymagania systemów zarządzania jakością IATF 16949, norm VDA 6.3 oraz VDA 6.5,
  • potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • chętnie pracujesz w zespole, umiejętnie planujesz pracę własną oraz masz zdolność analitycznego myślenia.
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne
    wynagrodzenie
  • premię do 30%
    3000 zł za polecenie pracownika
  • cykliczny wzrost wynagrodzeń
  • 30 minut przerw
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • opieka medyczna
    ubezpieczenia grupowe
  • szeroki pakiet socjalny
  • zespół, na który zawsze możesz liczyć
  • stabilizację i bezpieczeństwo

A przede wszystkim słuchamy naszych pracowników i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom!