Inżynier Procesu

Dla naszego Klienta z branży budowlanej - generalnego wykonawcy obiektów przemysłowych, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Projektowanie procesowe instalacji produkcyjnych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym
  • Opracowanie dokumentacji procesowej obejmującej m.in. schematy procesowe, schematy P&ID, schematy blokowe i przepływowe
  • Opracowanie schematów przygotowania i zasilania mediów procesowych
  • Integracja mechaniczna i procesowa urządzeń produkcyjnych
  • Modelowanie 3D instalacji produkcyjnych w AutoCAD
  • Definiowanie funkcjonowania nowo projektowanych instalacji produkcyjnych
  • Prowadzenie dyskusji inżynierskich w celu opracowania i zdefiniowania wymagań użytkownika
  • Specyfikacja i dobór komponentów procesowych typu zawory, pompy, aparatura kontrolno-pomiarowa
  • Specyfikacja głównych urządzeń produkcyjnych takich jak zbiorniki, mieszalniki, wymienniki ciepła itp.
  • Koordynacja z branżami architektoniczną, budowlaną, instalacji budynkowych, elektryczną i sterowania
  • Koordynacja procesowa z wymaganiami formalno-prawnymi obejmującymi m.in. dyrektywy ATEX i CE, UDT, GMP itp.
  • Udział w dyskusjach technicznych i spotkaniach z klientami i kontrahentami biorącymi udział w projekcie
  • Nadzór i zarządzanie realizacją projektu na fabrykach klienta
  • Zarządzanie uruchomieniami i próbami produkcyjnymi
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna i procesowa, technologia spożywcza, chemiczna, energetyka, mechatronika, mechanika lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, przy projektach przemysłowych
  • Dobra znajomość AutoCad 2D i 3D
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organzacji przy interesujących projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna uzależniona od wyników
  • Prywatna opieka medyczna