Inżynier / Projektant Instalacji HVAC / BIM Koordynator

Artificial Modelling to wiodący dostawca usług zarządzania projektami technicznymi i BIM w Polsce, z sukcesem realizujący projekty unijne. Nasze działania obejmują szeroki wachlarz branż, w tym hiperskalowalne centra danych, przemysł, farmację, opiekę zdrowotną, centra handlowe, szkoły oraz inne sektory. Specjalizujemy się w kluczowych dyscyplinach takich jak projektowanie, zabezpieczenia przeciwpożarowe, instalacje mechaniczne i elektryczne.

Poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta skierowana jest do ambitnych i kreatywnych osób z doświadczeniem lub pragnących rozwijać się w roli koordynatora BIM. Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie w realizacji projektów MEP i z odwagą podejmują wyzwania związane z proponowaniem oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań projektowych, mających na celu eliminację kolizji oraz optymalizację dostępności.

Nie wymagamy uprawnień – liczą się dla nas przede wszystkim wiedza i doświadczenie!

Miejsce pracy: Zdalnie z Wrocławia lub okolic
Sprzęt i licencje: Zapewnia pracodawca

Kluczowe obowiązki:
  • Modelowanie 3D na podstawie detali, instrukcji lub markupów
  • Tworzenie branżowych modeli BIM zgodnych ze specyfikacją, kosztorysem i zakresem prac
  • Przygotowanie rysunków 2D jako końcowy etap koordynacji 3D
  • Koordynacja systemów instalacji mechanicznych, elektrycznych i sanitarnych (MEP) w AutoCAD i Revit
  • Produkcja informacji na podstawie BIM (modele 3D), w tym rysunki warsztatowe, detale i obmiary
  • Zapewnienie oceny ryzyka projektowego przed rozpoczęciem projektu i w trakcie jego trwania
  • Współpraca z wykonawcami, architektami, inżynierami konstrukcyjnymi oraz producentami/dostawcami
Profil idealnego kandydata:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska lub pokrewne)
  • 2+ lata doświadczenia w pracy z Revit
  • 2+ lata doświadczenia w projektowaniu/realizacji instalacji HVAC (doświadczenie na budowie mile widziane)
  • Znajomość AutoCAD, pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy zgodnie ze standardami BIM Level 2 i interpretacji BEP
  • Kreatywność, dokładność, rzetelność i umiejętność priorytetyzacji
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Navisworks i procedur wykrywania kolizji
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i tworzenia detali
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w modelu B2B lub na umowę zlecenie
  • Nowoczesny sprzęt IT (Laptop Lenovo Legion 5) oraz licencje na odpowiednie oprogramowanie
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
Wynagrodzenie:
  • Stawka godzinowa: 45-65 PLN brutto podczas 3-miesięcznego okresu próbnego
  • Wynagrodzenie miesięczne: 7200 – 10400 PLN brutto w okresie próbnym

TOP