Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Kelner
Miejsce pracy: Sędziszowa
Numer: StPr/22/0788
OBOWIĄZKI:
przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelenrskiej, nakrywanie stołów do konsumpcji, udzielanie konsumentowi informacji dotyczących jadłospisów, przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich, pobieranie potraw i napojów z kuchni i bufetów, serwowanie potraw i napojów, sprzątanie ze stołów z zachowaniem odpowiedniej kolejności i warunków higienicznych, inkasowanie należności, rozliczanie z pobranych potraw i napojó oraz dziennego utargu, utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP, p.poż i sanitarno-higienicznych, obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych z uwzględnieniem obowiązującytch zasdad nakrywania stołów, rozsadzania gości, pierwszeństwa obsługi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

aktualna książeczka sanepidowska, zrealizowany staż u pracodawcy, chęć do pracy, pozytywne podejście do życia

Miejsce pracy:

Sędziszowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi