Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Miejsce pracy: Wałbrzych
Numer: StPr/21/0931
OBOWIĄZKI:
kierowanie cysterną (solówki lub zestawy), kierowanie samochodem ciężarowym (plandeka), przewozy ADR
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
Uprawnienia: minimum 6 miesięcy doświadczenia w prowadzeniu pojazdów

Wymagania inne:

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku transportowym specjalizująca się w międzynarodowym transporcie olejów przepracowanych zatrudni kierowcę kat. CPraca w trybie 5 dni pracy, weekendy wolne (sobota i niedziela) – jeździmy w dzień, często stałe trasy.Oferujemy:- nowoczesny tabor- atrakcyjny i terminowy system wynagrodzeń w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy- samochód przypis

Miejsce pracy:

Wałbrzych

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu