Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Osła
Numer: StPr/21/0908
OBOWIĄZKI:

Praca kierowcy samochodu ciężarowego w transporcie krajowym i międzynarodowym. Praca na miejscu codzienne powroty do domu. Praca w transporcie krajowym - częste powroty do domu. Praca w transporcie międzynarodowym - cała Europa + Wyspy Morza Śródziemnego. Dodatkowe informacje: Kierowca międzynarodowy - mozliwy dowóz, możliwe zakwaterowanie. Kierowca krajowy - brak dowozu, możliwość zakwaterowania. Miejsce wykonywania pracy : Osła, Okmiany, Wrocław, Poznań, Gliwice, Sosnowiec, Tychy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zawodowe, prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji, pracodawca zatrudni również osoby bez doświadczenia.

Miejsce pracy:

Osła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu