Kierowca samochodu dostawczego o dmc do 3,5 tony

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Miejsce pracy: Sokołowice
Numer: StPr/21/0282
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie miejsca pracy, sprawdzanie stanu : paliwa i płynów eksploatacyjnych, ogumienia , oświetlenia , sygnalizacji dźwiękowej , skuteczności działania hamulców i wyposażenia dodatkowego oraz zabezpieczenia ładunku przed przemieszczaniem się. Dbanie o bezpieczeństwo własne i innych użytników dróg , a także przewożonych ładunków. Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przewożenie ładunków na wyznaczonych trasach. Nadzorowanie załadunku i rozładunku towarów bądź też samodzielne wykonanie tych czynności , ze zwróceniem szczególnej uwagi na prawidłowe rozmieszczenie ładunku, tak aby nie dochodziło do przeciążenia poszczegolnych osi pojazdu. Zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą, uruchomieniem i niechcianym użyciem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Sokołowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy