Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8107
OBOWIĄZKI:
Przewóz towarów i osób pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony, wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych i konserwacyjnych w użytkowanym pojeździe, dbanie o bezpieczeństwo przewożonych towarów, pasażerów, przestrzeganie zasad ruchu drogowego, kontrola czasu wykonywanej pracy. Nie mniej niż 80 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 5:00-2:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata. Miejsce wykonywania pracy: siedziba + oddelgowanie zgodnie ze zleceniami (teren Polski).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Cu sala Fwykształcenie: zasadnicze zawodowe/średnie, staż: co najmniej 3 miesiące na takim samym lub podobnym stanowisku, czynne prawo jazdy kat. B - co najmniej od roku,umiejętności:umiejętność długotrwałego skupienia, utrzymania uwagi i koncentracji,dobra orientacja w terenie,znajomość topografii miasta,

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu