Kierownik ds. księgowości / accounting supervisor

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/2297
OBOWIĄZKI:
-Zarządzanie wynikami zespołu;- Promowanie usprawnień procesów i wydajności zespołu;- Przygotowywanie i dostarczanie prezentacji i analiz wymaganych przez klienta i przełożonych;- Odpowiedzialność za dostarczanie Klientowi usług związanych z rachunkami do zapłaty/fakturami dotyczącymi nieruchomości;- Odpowiedzialność za wymianę wiedzy między członkami zespołu i zapewnienie ciągłości procesów;- Odpowiedzialność za świadczenie usług na rzecz Klienta na poziomie uzgodnionym w umowie lub wyższym- Współpraca z Klientem i utrzymywanie satysfakcjonującego poziomu współpracy z Klientem- Budowanie pozytywnego wizerunku DXC poprzez profesjonalne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych;- Współpraca z działami HR i rekrutacji;- Udział we wdrażaniu wewnętrznych procesów i procedur;Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 4 lata, praca w godzinach od 9.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw finansowych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Zarządzanie zespołem

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe Mile widziany dyplom ukończenia studiów na poziomie magisterskim,minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem o obszarze płac lub księgowości , znajomość języka obcego weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnejznajomosć MS Office znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 036,22 do 12 036,22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu