Kierownik działu eksploatacyjnego technicznego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1715
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw z zakresu eksploatacji budynków spółdzielni mieszkaniowej, dozór nad remontami kosztorysowanie, rozliczanie mediów, kontrola budżetu technicznego, utrzymanie infrastruktury technicznej nieruchomości zgodnie z wymogami technicznymi.Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą tel.: 71 322 20-27 lub e-mail: smelektrocieplownik1@wp.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe budowlane,staż pracy: min. 5 lat, co najmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu minimum 3-osobowym zespołem ludzkim, umiejętność przedmiarowania, kosztorysowania robót budowlanych, czytania dokumentacji technicznej (projektowej),praktyczna znajomość prawa budowlanego i techniczne zarządzanie budynkami, biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), obsługa programu NORMA, mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV, umiejętność przygotowania specyfikacji technicznych i umów związanych z działalnością remontową oraz kontrola ich realizacji, umiejętność i łatwość redagowania dokumentów, komunikatywność, efektywne organizowanie czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, doświadczenie w branży zarządzania nieruchomości, znajomość problemów branży mieszkaniowej

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu