Kierownik inżynieringu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8174
OBOWIĄZKI:
Koordynacja i zarzadzanie praca działu inzynierii procesu, nadzór nad procesem produkcji , zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych, doskonalenie istniejących i wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych, zarządzanie podległym zespołem inzynieró procesów , ścisła ws0półpraca z innymi działami w zakresie implementacji nowych projektów i porawienia wydajnosci , prowadzenie dokumentacji technicznej. Miejsce pracy: Kwiatkowskiego 3 52-407 Wrocłąw Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony , praca na 3 zmiany 4 brygady. Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik produkcji w przemyśle
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe techniczne, staż pracy- przynajmniej 5- letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej specjalizującej się w produkcji elementów do przemyśłu motoryzacyjnego, ,doswiadczenie w branży automotive, znajomosć jezyka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie , mile widziana znajomość systemów Lean Manufacturing, TQM i TPM, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne , umiejętniość planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu , zdolność analitycznego myślenia, zorientowanie na cel, inicjatywa w działaniu , zdolnosć do pracy pod presja czasu , prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 33 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu