Kierownik / Kierowniczka hurtowni budowlanej

Seka Invest Sp. z o.o.- nowo powstająca hurtownia art. budowlanych oraz wykończeniowych, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubań
Zadania:
  • tworzenie i wdrażanie strategii zakupów i sprzedaży hurtowni;
  • realizowanie przyjętych strategii zakupowych i sprzedażowych;
  • dobieranie i pozyskiwanie nowych dostawców i odbiorców;
  • negocjowanie warunków handlowcy;
  • pozyskiwanie i opracowywanie cenników;
  • przydzielanie obowiązków, wyznaczanie zadań dla pracowników hurtowni;
  • kontrolowanie i aktualizowanie stanów magazynowych hurtowni;
  • rekrutowanie pracowników oraz organizowanie szkoleń;
  • kontrolowanie i nadzorowanie wykonywania powierzonych zadań;
  • przygotowywanie i składanie raportów z działalności hurtowni;
  • prowadzenie działań marketingowych;
  • analizowanie rynku i działalności konkurencji;
  • dobieranie produktów przeznaczonych do sprzedaży;
  • nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii i ochrony środowiska.
Wymagania:
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie handlu, ekonomii i zarządzania zasobami ludzkimi;
  • potwierdzenie ukończenia szkoleń i/lub kursów podnoszących efektywność pracy;
  • umiejętność samodzielnego działania i organizowania pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • umiejętność dobierania odpowiednich współpracowników do zespołu i przydzielania zadań oraz motywowania do ich wykonywania;
  •  umiejętność wpierania, nadzorowania i weryfikowania realizacji założonych celów;
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w energicznym zespole;
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji;
  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Seka Invest sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."