Kierownik produkcji w przemyśle

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Miejsce pracy: Parchów
Numer: StPr/20/1330
OBOWIĄZKI:
Dbanie o wysoką jakość produkcji, organizacja produkcji pelletu drzewnego, konstrukcji budowlanych, organizacja i kontrola logistyki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik produkcji w przemyśle (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Dodatkowe wymagania: import/eksport towarów za granicę, wiedza techniczna, obsługa programu SKETCHUP.Język Ukraiński jest wymagany ze względu na zatrudnianie dużej ilości pracowników z Ukrainy oraz współpracy z kontrahentami z Ukrainy. Prawo jazdy kategorii C+E wymagane ze względu na organizację transportów towarów w ilościach hurtowych.

Miejsce pracy:

Parchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach