Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Nowa Wieś Legnicka
Numer: StPr/21/1831
OBOWIĄZKI:
- planowanie działań prowadzących do osiągnięcia założonych rezultatów projektu,- przeprowadzenie studium wykonalności projektu,- planowanie i opracowywanie harmonogramu oraz kosztorysu projektu,- pozyskiwanie klientów,- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,- prowadzenie współpracy z klientami zewnętrznymi,- nadzorowanie pracy podwykonawców w projekcie itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Wymagania inne:

Komunikatywność, umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z innymi, umiejętności negocjacyjne, determinacja w działaniu, znajomość standardów obsługi i dbałość o wysoką jakość sprzedaży, umiejętności analityczne.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Legnicka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy