Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Magnice
Numer: StPr/21/6243
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją robót ogrodniczych bezpośrednio na budowie. Miejscem pracy są inwestycje budowlane zlokalizowane głównie na terenie Wrocławia lub okolic (na czas trwania budowy).Zakres odpowiedzialności:- pozyskiwanie inwestycji i podwykonawców,- prowadzenie inwestycji zgodnie z przepisami prawa budowlanego i ogrodniczego,- utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem, w tym rozliczanie z nim robót,- zlecanie robót podwykonawcom,- prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,- raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie,- kontrola nad budżetem inwestycji,- zarządzanie zespołem podległych pracowników, w tym dbanie o przestrzeganie zasad BHP,- bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań,- sporządzanie harmonogramu rzeczowo-finansowego i preliminarza kosztów inwestycji,- planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,- rozwiązywanie bieżących problemów. Praca w godz.: 7-15. Oferujemy:- pakiet socjalny, - samodzielną pracę w nowej firmie,- udział w ciekawych projektach, - dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.- możliwości rozwoju zawodowego.Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - e-mail: jerzy.j@lineaverde.pl lub tel.: 885 455 557.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: min. średnie techniczne związane z budownictwem, rolnictwem lub środowiskiem, staż pracy: min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w negocjowaniu umów, doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, umiejętność kontraktowaniu inwestycji,dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,dobra, praktyczna znajomość MS Office,dobra organizacja pracy i samodzielność,umiejętność rozwiązywania problemów,prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Magnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu