Kierownik zespołu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Mirków
Numer: StPr/22/2898
OBOWIĄZKI:
Koordynacja i kontrola nad kreowaniem nowych aplikacji i zastosowań konstrukcyjnych w Polsce , które są wprowadzane w Japonii w spółce powiązanej - Zarządzanie zespołem (zarządzanie kompetencjami i dbanie o rozwój podległych pracowników)- Zapewnienie zarządzania projektami zgodnie z oczekiwaniami klientów, rentowności oraz planowania projektów-Tworzenie nowych konstrukcji i aplikacji oraz doskonalenie istniejących- Odpowiedzialność za zarządzanie dokumentacją techniczną- Współpraca z innymi procesami , działami lokacjami- Nadzorowanie prac powierzonych innym pracownikom- Zapewnienie zgodności z przepisami prawa, organizacyjnymi oraz operacyjnymi- Zarządzanie celami w obszarze odpowiedzialności- Ciągły proces doskonalenia w obszarze zespołu- Raportowanie DO JAPONIIMiejsce pracy: ul. Wrocławska 43 m. -, 55-095 Mirków, tel.: 663636262Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 01.05.2022 do 30.04.2025, praca w godzinach od 7.00-15.00Kontakt z pracodawcą: VIP-SERVICE@VIP-SERVICE.COM.PL lub: 663636262
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: japoński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: Projektowanie obliczęń i graficzna prezentacja wyników w arkuszu kalkulacyjnym
Uprawnienia: Analiza danych liczbowych i słownych

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe INŻYNIER MECHANIKSTAŻ PRACY MIN 5 LAT W FIRMIE PRODUKCYJNEJ MECHANICZNEJ, analityczne myślenie, analiza danych liczbowych i slownych , projektowanie obliczeń i graficzna prezentacja wyników w arkuszu kalkulacyjnym znajomość języka japońskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Mirków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu