Konserwator części/sprzętu

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/21/0072
OBOWIĄZKI:
Terminowe wykonywanie nakazanych prac konserwacyjnych i obsługowych sprzętu, znajomość zasad obsługi, przechowywania i konserwacji. Prowadzenie prac obsługowo - konserwacyjnych sprzętu i innych materiałów zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi przełożonych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Praca pon-czw godz. 7.00-15.30; pt. 7.00-13.00; wykształcenie zasadnicze/zawodowe, umiejętność pracy w grupie, posiadanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe mechanika pojazdów samochodowych. Dodatkowe uprawnienia: prawo jazdy kat. C, uprawnienia na urzędzenia dźwigowecechy: odpowiedzialność, obowiązkowość, systematyczność, terminowość, dokładność.

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie