Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Konserwator
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/21/1783
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie RF SNT NOT ZM w tym: drobne prace elektryczne, prace związane z konserwacją urządzeń wodno – kanalizacyjnych, naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien, dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu, prace remontowo – malarskie o drobnym zasięgu, prace naprawcze związane ze sprzętem RF SNT NOT ZM 2. Prace porządkowe wokół obejścia obiektu RF SNT NOT ZM, m.in. sprzątanie śmieci, grabienie liści, odśnieżanie, posypywanie solą i piaskiem powierzchni chodników na terenie posesji oraz przylegających do posesji, koszenie trawników, podlewanie trawników, krzewów, kwiatów, przycinanie krzewów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 21,75 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy