Konstruktor - Mechanik / Budowlaniec

Działamy na rynku od ponad 30 lat. Poprzez nieustanny rozwój i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii dostarczamy kompleksowe, starannie dopracowane i sprawdzone produkty, spełniające zarówno wymagania jakościowe jak i możliwości finansowe najbardziej wymagających Klientów na rynku rolnym.

Działamy globalnie, nasze produkty dostarczamy na całym świecie.

Szczególnie aktywni jesteśmy w sektorach:

  • budowa i modernizacja baz magazynowo-suszarniczych
  • kompleksowe wyposażenie chlewni w zakresie: żywienia, pojenia, wentylacji i utrzymania
  • mieszalnie pasz
  • kompleksowe wyposażenie ferm drobiowych
  • weterynaria

Jeśli chciałbyś wykorzystać swój potencjał, wiedzę, umiejętności i przyczynić się do sukcesów firmy – zapraszamy do naszego zespołu.

Stawiamy na osoby komunikatywne, odpowiedzialne i samodzielne.

Szukamy osób, które angażują się w wykonywaną pracę.

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo uruchamiane w programach CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works)
  • opracowywanie dokumentacji projektowej wielkogabarytowych konstrukcji stalowych spawanych - skręcanych oraz urządzeń transportowych i maszyn związanych z obróbką zbóż
  • uczestniczenie w pomiarach u Klientów
  • uczestnictwo w procesach projektowych złożonych maszyn i urządzeń współpracujących z ww. konstrukcjami
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe (mechaniczne/budowlane) będzie dużym atutem
  • doświadczenie manualne związane z maszynami/konstrukcjami będzie dużym atutem
  • podstawy z wytrzymałości materiałów i statyki konstrukcji
  • doświadczenie z cadami 3D
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • solidność i zaangażowanie będą bardzo pożądane
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość szeregu szkoleń
  • pracę w młodym dynamicznym zespole w doskonałej lokalizacji – przy obwodnicy Wrocławia ( węzeł Stadion)
  • do dyspozycji samochód służbowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i niezbędne narzędzia pracy