Konstruktor

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Konstruktor
Miejsce pracy: Rzeplin
Numer: StPr/20/8907
OBOWIĄZKI:
Modelowanie urządzeń w środowisku CAD 3D,Wykonywanie obliczeń numerycznych - analiz wytrzymałościowych, kinetycznych, dynamicznych,Opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych oraz ich wykonywanie, Szybkie prototypowanie opracowanych rozwiązań konstrukcyjnych,Sporządzanie dokumentacji wykonawczej 2D,Dobór elementów napędowych oraz innych komponentów, Testowanie opracowanych rozwiązań oraz sporządzanie raportów z tych badań.Praca w godz.: 8:00-16:00. Miejsce wykonywania pracy: al. Kalifornijska 1, Rzeplin i home office. Oferta dostępna w sali F, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail: biuro@mate-t.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe inżynierskie, staż pracy: 3 lata na podobnym stanowisku, płynna znajomość środowisk CAD 3D,umiejętność sporządzania dokumentacji 2D,dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Rzeplin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu