Konsultant ds. Systemów

Grupa Kapitałowa DBK, największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL, lider sprzedaży pojazdów ciężarowych oraz sieci serwisów na terenie całego kraju, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Długołęka k. Wrocławia

Opis stanowiska:
  • Obsługa zgłoszeń użytkowników w zakresie I/II linii wsparcia
  • Współpraca z dostawcami systemów / usług serwisowych w zakresie III linii wsparcia
  • Konsultacje, szkolenia, przygotowywanie instrukcji dla użytkowników
  • Nadawanie dostępów i uprawnień
  • Administracja systemów i aplikacji biznesowych
  • Nadzorowanie mechanizmów wymiany danych
  • Przygotowywanie analiz i raportów na poziomie bazy SQL
  • Nadzorowanie prac programistycznych związanych z mechanizmami wymiany danych
  • Prowadzenie testów akceptacyjnych zmian
  • Wsparcie implementacji nowego systemu klasy ERP
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego informatycznego
  • Min. 3-letniego oświadczenia na podobnym stanowisku, w tym w szczególności w zakresie obsługi użytkownika
  • Solidnej wiedzy z zakresu systemów klasy ERP oraz języka SQL
  • Administrowania bazami danych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1 (Intermediate)
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomości technologii MICROSOFT Dynamics NAV
  • Znajomość procesów biznesowych sektora motoryzacyjnego - sprzedaż pojazdów i części oraz usług serwisowych
  • Znajomość systemów klasy ERP dla sektora motoryzacyjnego (DMS) oraz CRM
  • Wiedza z zakresu procesów i rodzajów dokumentów księgowych
  • Doświadczenie z obszaru Project Management’u
Oferujemy:
  • Wsparcie merytoryczne i możliwość uczenia się od zespołu z wieloletnim doświadczeniem
  • Szkolenia i rozwój kariery w ramach struktur Działu IT Grupy DBK
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Urozmaicony zakres zadań
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami informatycznymi
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę na cały etat
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Miejsce pracy: Długołęka k. Wrocławia (dogodny dojazd do miejsca pracy)