Kontroler jakości

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Twój zakres obowiązków
  • kontrola jakości towarów przychodzących,
  • kontrola jakości procesu produkcyjnego,
  • kalibracja sprzętów,
  • wykonywanie analiz wg. instrukcji zgodnie z systemem jakości firmy,
  • uzupełnianie dokumentacji jakościowej,
  • rozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem,
  • tworzenie raportów jakościowych
  • przestrzeganie i utrzymywanie 5S w laboratorium.
Nasze wymagania
  • wykształcenie min. średnie (chemiczne lub pokrewne), preferowane wyższe ( chemiczne, pokrewne),
  • doświadczenie w pracy z metodami instrumentalnymi,
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym,
  • umiejętność organizowania i planowania pracy,
To oferujemy
  • zatrudnienie w nowej dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • gwarancja stabilnego zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • bezpłatna opieka medyczna (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
  • dopłata do paliwa (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
  • dogodny dojazd z południowych dzielnic Wrocławia: Klecina, Oporów, Ołtaszyn, Krzyki (również możliwość dojazdu komunikacją miejską - linie 602, 607) oraz ze Świdnicy i Wałbrzycha.

TOP