Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/22/6301
OBOWIĄZKI:
Kontrola komponentów zgodnie z instrukcją stanowiskową. Raportowanie zlecenia zgodnie z wewnętrznymi standardami. Oznaczenie i odseparowanie wyrobu niezgodnego, zgodnie z procedurą postępowania z wyrobem niezgodnym. Poprawne oznaczanie wyrobu w celu identyfikacji.Prowadzenie dokumentacji dotyczącej obszaru wykonywania zlecenia.Przyjęcie komponentów, przepakowywanie w odpowiednie opakowania.Reagowanie oraz komunikowanie w przypadku odnalezienia nieprawidłowości w procesie.Umowa zlecenie, ilość godzin w miesiącu około 160zatrudnienie na okres 3-5 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy pracy brak wymagań

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 21 do 21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu