Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3337
OBOWIĄZKI:
dokonywanie odbioru jakościowego dostaw materiałów i towarów; dokonywanie odbioru jakościowego produkcji w trakcie procesu produkcyjnego; dokonywanie odbioru jakościowego i zwalnianie do sprzedaży wyrobów gotowych;prowadzenie ewidencji i archiwizacja zapisów jakościowych; sporządzanie analiz statystycznych dotyczących jakości produkowanych podzespołów;wystawianie orzeczeń reklamacyjnych i nadzór nad ich obiegiem; podejmowanie określonych działań wobec występujących niezgodności i braków; Kontakt kandydatów z pracodawcą: Dz.Kadr pok.211,praca@elwat.com.pl; 71-33-45-114 lub 113.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

1) wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek mechanika lub pokrewne;2) staż pracy. Co najmniej 1 rok doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku;3) umiejętność specjalność. Umiejętność w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, śruba mikrometryczna, mikroskop; *znajomość podstaw metrologii; *sprawność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej;*biegła znajomość aplikacji MS EXCEL, w tym umiejętność sporządzania raportów i analiz statystycznych;* Znajomość normy ISO9001:2015; 4) inne (wpisać jakie) obowiązkowość, terminowość; odpowiedzialność za wykonywaną pracę, uczciwość, dokładność;

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu