Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/21/0779
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracować głównie z działem produkcyjnym przy współpracy działu technicznego poprzez:-kontrolę jakości dostaw materiałów i półfabrykatów-kontrolę jakości procesu produkcyjnego-kontrolę i nadzór nad finalnymi produktami-kontrolę składowania materiałów i wyrobów gotowych-kontrolę form przeznaczonych do produkcji-stałą kontrolę jakości materiału do produkcji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka)
Uprawnienia: umiejętność czytania oraz pracy z rysunkiem technicznym
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność przeliczania jednostek miar[Inne] : Wymagania:-wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane budownictwo)-min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku-łatwość w nawiązywaniu współpracy w zespole-rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach