Kontroler w dziale kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/21/0171
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac wg. określonych standardów, z dbałością o najwyższą jakość produktów, kontrola jakości detali dostarczanych wg. szczegółowych planów kontroli, zwalnianie dostaw, nadzór procesu produkcyjnego, kontrola produkcji w toku oraz kontrola końcowa, raportowanie wszelkich niezgodności, raportowanie wyników kontroli oraz rzetelne prowadzenie dokumentacji jakościowej, nadzór nad wyposażeniem do pomiarów, zgłaszanie usterek urządzeń swojemu bezpośredniemu przełożonemu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, pracowitość, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, dokładność, punktualność, dobra organizacja pracy własnej, dbanie o porządek, bezpieczeństwo i higienę na stanowisku pracy.

Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 32 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze