Koordynator grupy pracowników

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Krzyżowice
Numer: StPr/21/5991
OBOWIĄZKI:

koordynowanie pracy zatrudnionych pracownik , tj. ustalanie grafików pracy i delegowanie zadań; sporządzanie zestawień czasu pracy wraz z miesięcznym rozliczeniem będącym podstawą do wyliczenia wynagrodzeń za pracę. Miejsce pracy:UL. Eenergetyczna 12 Krzyżowice 55-040 Kobierzyce Kontakt z pracodawcą: +48 509 417 686 Forma umowy: zlecenie na 1 rok, ok 40 godzin miesięcznie , dyspozycyjność w godzinach od 8.00-20.00 Oferta w sali: C

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe , ,praca w zespole ,dyspozycyjność, dobre zdolności interpesonalne oraz komunikacyjne Znajomość języka ukraińskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie widziane znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego-w celu kontaktu z pracownkami zza wschodniej granicy.

Miejsce pracy:

Krzyżowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu