Koordynator projektów unijnych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1456
OBOWIĄZKI:
Kontrola wydatków w projekcie i rozliczenie projektu we współpracy z księgowościąa) Bieżące kontakty ze wszystkimi partnerami (SO, HO, wolontariusz), monitoring realizacji działań, organizacja i prowadzenie spotkań, dbanie o prawidłowy przepływ informacji.b)obsługa systemów OLS, Mobilty Tool, Baza EKS (matching i wystawianie certyfikatów)c) przeprowadzenie rekrutacji wolontariuszy (przygotowanie ogłoszeń i prowadzenie rozmów rekrutacyjnychd) regularne kontakty z opiekunem projektu z Narodowej Agencji Programu Europejski Korpus Solidarności.e) Przygotowanie i złożenie w terminie sprawozdania końcowego z realizacji projektu w systemie Mobility Tool.Miejsce pracy: ul. Bajana 15 m. 26, 54-129 Wrocław, Kontakt kandydatów z pracodawcą: tel.: 359-29-21, 784-80-48, na 1/4 etatu. Praca w godz 10.00-12.00Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: francuski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: redagowanie treści, tworzenie tekstów pomocniczych
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 4 , 06 umiejętność redagowania treści , tworzenie tekstów pomocniczych biegła obsługa komputera z obsługą internetu znajomość języka rosyjskiego na poziomie c2 w mowie i piśmie znajomosć języka francuskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie znajomość jezyka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie biegła znajomośc języka angielskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 017,81 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu