Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 5545743, z dnia 2021-09-28

Jesteśmy firmą dystrybucyjną z branży materiałów budowlanych i stanowimy część międzynarodowego koncernu. W swojej ofercie posiadamy innowacyjne, rozwiązania oraz najwyższej jakości produkty klasy Premium. Na polskim rynku działamy z sukcesami już od ponad 25 lat.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Legnica

Opis stanowiska

  • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • Rozliczenia walutowe i ustalanie różnic kursowych
  • Nadzór nad kasą fiskalną
  • Klasyfikacja, dekretacja, ewidencja dokumentów księgowych
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń leasingów
  • Znajomość WNT, WDT rozliczeń walutowych
  • Uzgodnienia obrotów i sald
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych
  • Aktywne wsparcie w zakresie przygotowania sprawozdań finansowych

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej

  • Wykształcenie kierunkowe finanse i rachunkowość

  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych i przepisów prawa podatkowego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów, dokładność, sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych