Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie numer: 5545257, z dnia 2021-09-27

Zatrudnimy na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Złotoryja

Opis stanowiska

  • księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • analiza kont rachunkowych pod względem prawidłowości zapisów ksiąg,
  • bieżąca analiza sald dostawców i nabywców,
  • prowadzenie kasy,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • obsługa programu Płatnik,
  • współpraca z US i ZUS

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunek: rachunkowość lub finanse
  • doświadczenie w pracy w księgowości,
  • znajomość programów finansowo-księgowych ( mile widziana znajomość programu ENOVA)
  • znajomość programu Płatnik,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel,Word),
  • odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w biurze w Złotoryi,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie od 3700 zł. brutto do 4800 zł. brutto