Kucharz / pomoc kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/21/0268
OBOWIĄZKI:
1)przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw dla kucharza,2)obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw do przyrządzania potraw,3)utrzymywanie czystości w obrębie zaplecza kuchennego i zaplecza sanitarnego,4)systematyczne czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów i stolików w sali konsumpcyjnej, podłóg i maszyn oraz zmywanie i wyparzanie naczyń,5)znajomość instrukcji sporządzonych w związku z obowiązującym w bloku żywieniowym systemem HACCP,6)udział w dostarczaniu i układaniu na pólkach i lodówkach produktów żywnościowych od dostawców,7)dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym,8)przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych,9)utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy