Laborant / Laborantka

Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • pobieranie próbek, wykonywanie analiz,
  • przygotowanie oraz wypełnianie dokumentacji,
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych,
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego,
  • dbanie o czystość i bezpieczeństwo na stanowisku pracy,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie ustalonych procedur,
  • współpraca z innymi działami, a w szczególności z działem produkcji.
Co oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w miłej atmosferze w ambitnym zespole,
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Nasze wymagania
  • wykształcenie chemiczne minimum średnie, wyższe mile widziane,
  • doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym, mile widziane,
  • umiejętność samodzielnej i operatywnej pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia,
  • sumienność, dokładność.