Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie powierzchni do lakierowania
  • Szpachlowanie i szlifowanie powierzchni
  • Lakierowanie technologią na mokro i proszkowo
  • Obsługa narzędzi lakierniczych: pistoletu lakierniczego, zbiornika ciśnieniowego, pompy hydrodynamicznej
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Nastawienie na realizację celów
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • Pracę w zespole wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
  • Szkolenia zawodowe, dofinansowanie kursów i nauki języków
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatki na święta, dofinansowanie posiłków, dodatkowe świadczenia socjalne i wiele innych