Lakiernik

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Lakiernik
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8209
OBOWIĄZKI:
obsługa stanowiska ślusarskiego oraz malarni proszkowej, pakowanie i transport wózkiem widłowym, praca w godz. 7 - 15Kontakt z pracodawcą: 888876363
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓW

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy 5 lat, bardzo dobra znajomośćprawo jazdy kat. B, MINIMUM 6 MIESIĘCY DOŚWIADCZENIA W PROWADZENIU POJAZDÓWbiegła obsługa komputera z obsługą internetuUprawnienia do spawania metodą TIG i MAG - mile widzianeumiejętność obsługi wózka widłowegojęz. ukraiński C1 - pożądane

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu