Lider grup sprzątających w miejscach krótkoterminowego zakwaterowania

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1173
OBOWIĄZKI:
Dbanie o ogólną czystość budynku krótkoterminowego zakwaterowania, sprzątanie pomieszczeń, mycie łazienek, okien.Odkurzanie i usuwanie zabrudzeń. Zabezpieczenie potrzebnych materiałów.Kontrola Czystości w pomieszczeniach.Przydzielanie zadań w zespole sprzątającym.Raportowanie.Umowa zlecenie: 9 miesięcyIlość godzin pracy w tygodniu - 40Dyspozycyjność - w godzinach od 6:00 do 22:00 przez 7 dni w tygodniu, w zależności od grafiku.Miejsca świadczenia usług :- ul. Dworcowa 4 (55-050) Sobótka- ul. Hołubowiczów 16 ( 55-050) Sobótka Górka- Piastów Śląskich 39 F ( 55-011) Siechnice- Piastów śląskich 39 D ( 55-011) Siechnice- Piastów Śląskich 39 E ( 55-050) Siechnice- Wrocławska 32 ( 55-093) Kiełczów- Wrocławska 35 ( 55-093) KiełczówOferta dostęna w sali B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: angielski komunikatywny
Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, staż pracy - nie jest wymagany.Podstawowa znajomość obsługi telefonu. Bardzo dobra komunikacja interpersonalna. Praca w zespole.Umiejętność rozwiązywania problemów.Dobra organizacja swojego czasu pracy.jęz. ang. komunikatywny - zapewniamy zakwaterowanie w 98 % naszym pracownikom tymczasowym pracującym przez Agencję. Są to osoby pochodzące głównie z Azji ( Indonezja, Filipiny, Nepal, Indie, Bangladesz, Mauritius). Zleceniobiorca oprócz sprzątania będzie się też zajmował wydawaniem kluczy do pokojów, wymianą pościeli, uzupełnianiem braków, w związku z tym znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest konieczna.Opcjonalnie mile widziana znajomość jednego języka obcego: nepalski, indonezyjski, filipińskiMile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kiełczów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,2 do 28,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu