Logistics representative/przedstawiciel ds. logistyki

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8271
OBOWIĄZKI:
pełna obsługa logistyczna i consulting dla klienta firmy z rynków wschodnich. Prowadenie obsługi w języku polskim, angielskim i rosyjskim.Miejsce pracy: ul. ul. Powstańców Śląskich 15, 52-329 WrocławForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony, praca w godzinach 8.30-17.30Termin umow: 3 lata. Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ BRANŻY

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staz pracy 5 lat znajomość specyfiki rynku logstycznego Rosji i Ukrainyznajomość specyfiki obługi całościowej procesów logistycznych i finansowych dla klienta poparta min. 5 letnim doświadczeniemznajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego na poziomie c2 w mowie i piśmie znajomość angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu