Lutowacz / ustawiacz maszyn / montażysta

Ogłoszenie numer: 4368561, z dnia 2021-03-25

Firma Kelvion Machine Cooling Sp z o.o. z siedzibą w Świebodzicach specjalizująca się w produkcji przemysłowych wymienników ciepła wraz z instalacją elektryczną dla wentylatorów, grzałek elektrycznych i szaf elektrycznych ze sterownikami w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • montaż chłodnic powietrza doładowującego,
  • obsługa maszyn,
  • lutowanie wymienników,
  • ocena jakości wyprodukowanego wyrobu.

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zdolności manualne.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • pakiet socjalny,

  • praca w systemie podstawowym- od poniedziałku do piątku,

  • stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych,

  • istnieje możliwość objęcia funkcji brygadzisty.