Magazynier- Handlowiec

Ogłoszenie numer: 5048805, z dnia 2021-07-14

TREBI Sp. z o.o.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Magazynier- Handlowiec w branży opakowań do owoców i warzyw.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Tyniec Mały

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż
  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • przyjmowanie i wprowadzanie dostaw
  • inwentaryzacja  stanów magazynowych
  • utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych
  • doradztwo techniczne / nastawienie na poszerzanie i uzupełnianie wiedzy branżowej
  • dbałość o wizerunek punktu handlowego

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • pozytywne nastawienie i dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • inicjatywa w kształtowaniu relacji z klientem oraz otwartość na potrzeby klienta
  • miele widziana znajomość obsługi programy SYMFONIA
  • komunikatywność
  • rzetelność

Oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie
  • pracę w zgranym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym